Uudised / Protege GX uue põlvkonna süsteemi presentatsioon

01.04.2013

 Märtsikuus tutvustas Alarmtec koos Inaxsys-ICT (tootja) esindajaga uut Protege GX süsteemi.

Alates märtsikuust pakub Alarmtec AS uut valvesüsteemi Protege GX milles on integreeritud valve-, läbipääsu- ja IP videosüteemide kõige uuemad funktsioonid ja mis kokkuvõttes pakub tipptaseme funktsionaalsust ja turvalisust.

Alarmteci spetsialistid läbisid edukalt Protege GX sertifitseerimiseksami ja tänu oma teadmistele on võimelised pakkuma Teile abi süsteemi projekteerimisel.

Protege GX süsteem on veelgi võimsam ja paindlikum kui selle eelkäija – Protege SE. Uues süsteemis on realiseeritud integratsioon paljude maailma juhtivate IP videovalve seadmetega, nagu näiteks Milestone, Hikvision, Geutebrück, Mobotix, Honeywell, Pelco, Panasonic ja Dedicated Micros. Protege GX süsteemiga on seotud 23 tarkvaral ning üle 60 raudvaral põhinevat toodet. Süsteemi osade lai valik võimaldab luua valve- ja läbipääsusüsteeme ühtsel keskseadmel põhineva integreeritud süsteemina st. kõikides hoonetes kasutatakse ühtset arvutivõrgu kaudu ühendatud valvesüsteemi. Protege GX süsteemi kasutajaliides on nüüd veelgi võimsam ja kasutajasõbralikum aga tarkvara litsentseerimise põhimõte veelgi paindlikum.

Süsteemi täpsema kirjeldusega saate tutvuda siin