Tooted / Videovalve / IP kaamerad
 • Panasonic WV-SP-105

  Hind: 252.00€  24.00€

  Hind kehtib kuni kaupa jätkub, garantii 6 kuud.

  1,3MPix IP kaamera sisetingimustesse. Kompaktne korpus koos sisseehitatud fikseeritud objektiiviga. Kaamera on suurepärase pildi ja valgustundlikusega.

 • Orion G4S-NCB

  Hind: Täpsusta

  Omadused: FULL HD silinderkaamera välitingimustesse 2.1M piksline pildisensor (SONY IMX-036) H.264 ja J-MPEG videovoo pakkimine  2 üheaegset videovoogu Mehaanile …

 • Orion G4S-NCDI

  Hind: Täpsusta

  Omadused: FULL HD kuppelkaamera sisetingimustesse 2.1M piksline pildisensor (SONY IMX-036) H.264 ja J-MPEG videovoo pakkimine  2 üheaegset videovoogu Mehaanile …

 • Panasonic WV-SW155

  Hind: Täpsusta

  1,3MPix HD (720p) resolutsiooniga miniatuurne IP kuppel kaamera. Digitaalse öö/päeva funktsiooniga kaamera on mõeldud kasutamiseks peamiselt sisetingimustesse, kuid samas saab hakkama ka välitingimustes, kus on tagatud valgustuse olemasolu. Kaameral on IP66 korpus ja lai 104 ° vaatenurk. Super Dynamic funktsioon tagab pildis laia valguse dünaamika ka situatsioonides, kus on korraga kaadris tume ja väga hele ala (nt. akendega hämarad koridorid).

 • Panasonic WV-SP305

  Hind: Täpsusta

  1,3MPix klassikaline HD (720p) resolutsiooniga IP kaamera. Digitaalse öö/päeva funktsiooniga kaamera on mõeldud kasutamiseks peamiselt sisetingimustesse, kuid samas saab hakkama ka välitingimustes, kus on tagatud mingisugunegi valgustuse olemasolu. Wide Dynamic Range funktsioon tagab pildis laia valguse dünaamika ka situatsioonides, kus on korraga kaadris tume ja väga hele ala (nt. akendega hämarad koridorid).

 • Panasonic WV-SP306

  Hind: Täpsusta

  1,3MPix klassikaline HD resolutsiooniga IP kaamera. Öö/päev filtriga kaamera, mis automaatse fookuse ja Wide Dynamic Range funktsiooniga tagavad alati fookuses pildi ja laia valguse dünaamika. Äriklassi lipulaev.

 • Panasonic WV-SP509

  Hind: Täpsusta

  FULL HD toega 3,1MPix klassikaline IP kaamera. Öö/päev filtriga kaamera, mis automaatse fookuse ja Super Dynamic funktsiooniga tagavad alati fookuses pildi ja laia valguse dünaamika. Äriklassi lipulaev.

 • Soodushind

  Zavio F312

  Hind: 273.26€  91.20€

  Zavio F312 on ülikompaktne Wi-Fi IP kaamera ja ideaalne valve kodu, kontori ja kaupluse jaoks. 6 suure võimsusega LED-i võimaldavad töötada nii hämaras kui ka täielikus pimeduses.