Paradox SP/MG / Paradox Magellan/Spectra süsteemitutvustus

Paradox Magellan/Spectra süsteemitutvustus

Hind: Täpsusta

Magellan ja Spectra süsteeme iseloomustab kõrge turvalisus, paigaldamise lihtsus, kasutamise mugavus, süsteemi komponentide juhtmevaba ühendus ning lai funktsionaalsus.

Esita päring

  Valvesüsteem Magellan esindab erinevas valikus seadmeid. Neid iseloomustab kõrge turvalisus, paigaldamise lihtsus, kasutusmugavus, süsteemi komponentide juhtmevaba ühendus ning lai funktsionaalsus. Valvesüsteemid MG5000 ja MG5050 pakuvad uut kasutamisviisi tänu StayD režiimile. StayD režiim on ilmselt parim turvalisuse lahendus. StayD režiimis on süsteem alati kaitse all. Süsteemi on võimalik võtta valvest maha ainult osaliselt, sisenedes või lahkudes kaitstavast alast. Teised kaasaegsed turvasüsteemid on valvestatavad tervikuna ainult ruumist lahkudes. Magellani keskused toetavad selliseid täiendavate funktsioonide mooduleid nagu helimoodul VDMP3, interneti moodul iP100, GSM / GPRS  side moodul PCS250. Tänu tarkvara uuendamise võimalusele on väga lihtne süsteemi uuendada. Iga Magellan paneeli saab ära programmeerida kasutades lihtsat menüüd. Paneelide MG5000 ja MG5050 omadused ja eelised teevad juhtmevabasüsteemi Magellan ideaalseks turvalahenduseks  igale eraelamule ja väikestele ärihoonetele. Valvesüsteemid SPECTRA seeriast – see on julgeolekufunktsioonide kaasaegne komplekt. SP seeria keskseadmete andmesiin võimaldab ühendada ja jagada informatsiooni nii traadiga kui ka traadita moodulite vahel. SPECTRA seeria süsteemid omavad :
  • Suurt funktsionaalsust
  • Paindlikku laiendamise võimalust
  See võimaldab kasutada Spectra keskseadmeid elamu-ja ärihoonete tuleohutuse ja turvasüsteemidena, mis võivad olla jagatud kaitsealadeks. Lisaks pakuvad SPECTRA süsteemid ka muid funktsioone:
  • StayD valverežiim
  • Kuni 32 tsooni
  • Kuni 16 programmeeritavat väljundit
  • Helimoodul VDMP3
  • IP100 moodul tekstisõnumite saatmiseks e-posti teel interneti kaudu
  • Võimalus uuendada tarkvara otse objektil, süsteemi demonteerimata

  Magellan/Spectra süsteemi struktuur/komponendid