Conditions of Use

Alarmtec veebipoe (edaspidi veebipood) omanik on Alarmtec AS (registrikood 10165794) asukohaga Kadaka tee 131/6, 12915, Tallinn, Eesti.

 • Üldsätted
  1. Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel ning on veebipoe ja kliendi vahel sõlmitud lepingu lahutamatu osa. Veebipoest krediidlimiidiga ostmiseks sõlmitakse kliendiga vastav krediidileping enne esmakordse ostu vormistamist. Lepingu muudatused vormistatakse hiljem lepingu lisadena.
  2. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui infosüsteemivea tõttu on kaup müüdud tegelikust müügihinnast odavamalt või kui kaup on laost otsa saanud. Kui selline olukord on tekkinud, võtab veebipood 5 tööpäeva jooksul kliendiga ühendust, et leppida kokku edasised tegevused. Kliendil on õigus tellimus tühistada ja veebipood tagastab tasutud summa.
  3. Lisaks müügitingimustele reguleerivad lepinguga tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus ja teised kauba müüki või lepingupoolte vahelist õigussuhet muul viisil reguleerivad õigusaktid.
  4. Müügitingimustes ja lepingupoolte vahelises suhtluses kasutatakse mõisteid alljärgnevas tähenduses:
   1. „veebipood“ on veebiaadressil alarmtec.ee asuv klientidele mõeldud veebipood,
   2. „veebipoe kasutajakonto“ on personaalne kasutajakonto, mis annab ligipääsu kaupade tellimiseks veebipoest vastavalt lepingulistele hindadele. Lepingulised hinnad lisatakse kliendi kasutajakontole peale kliendiandmete kontrolli ning sellest teavitatakse klienti eraldi.
   3. „kaup“ on veebipoe kaudu müüdav toode (nt seadmed, litsentsid, paigaldusmaterjalid),
   4. „klient“ on kasutaja, kes ostab veebipoe kaudu müüdavaid kaupu.

 

 • Kauba- ja hinnainfo 
  1. Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on kaupade juures. Kauba kohaletoimetamise tasu oleneb ostja asukohast ja kohaletoimetamise viisist. 
  2. Kaupade kirjeldused on veebipoes toodete juures. 

 

 • Tellimuse vormistamine 
   1. Kauba tellimiseks tuleb lisada tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.
   2. Tellimuse täitmise eelduseks on kohene tasumine või krediidilimiit, mis lepitakse kokku lepingus. Kui kliendi ostusumma ületab krediidilimiiti, asub veebipood tellimust täitma pärast seda, kui krediidilimiiti ületav summa on laekunud arvel märgitud veebipoe arvelduskontole. 
   3. Veebipoes käib arveldamine eurodes ja kliendi arvelduskontolt läheb ostusumma maha eurodes.
   4. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses ebapiisavate kaubavarudega, kontakteerub veebipood kliendiga hiljemalt tellimuse esitamisele järgneva kolme tööpäeva jooksul, et kooskõlastada edasine tegevus (kaupa tellitakse juurde, täpsustatakse tarneaeg või tühistatakse kliendi soovil tellimus).  
 • Kauba kohaletoimetamine
  1. Kaubad (v.a litsentsid) toimetatakse kliendile vastavalt kliendi poolt valitud tarnetingimusele. Litsentsid saadetakse elektrooniliselt veebipoe kasutajakonto meiliaadressile. 
  2. Täiendav kohaletoimetamise info (nt. pakiautomaadi või kulleri jälgimiskood) edastatakse kliendile tellimuse täitmisel.
  3. Tellimuse täitmise tähtaeg. Kaubad saadetakse välja hiljemalt tellimuse esitamisele järgneva tööpäeva jooksul.

 

 • Kauba tagastamine
  1. Kui kliendile saabus vale kaup, saab ta selle tagastada kahe nädala jooksul kauba kättesaamisest arvates. Tagastamine toimub veebipoe kulul. Kaup peab olema originaalpakendis, komplektne ja kasutamata.
  2. Kauba tagastamise soovist tuleb veebipoodi teavitada kirjalikult, saates kirja e-postiaadressile sales@alarmtec.ee (avalduses peab välja tooma müügiarve või tellimuse numbri ning tagastamise põhjuse). Samuti võib klient pöörduda kaubaga Alarmtec AS esindusse aadressil Kadaka tee 131/6, 12915, Tallinn. 
  3. Veebipood vastab klientide pöördumistele 5 tööpäeva jooksul. 

 

 • Kauba garantii 
  1. Alarmtec AS vahendab e-poes müüdavale kaubale tootja garantiid ja garantii protseduure, teostamata ise garantiiremonti.
  2. Kauba puudusest tuleb veebipoodi teavitada kirjalikult, saates kirja e-posti aadressile sales@alarmtec.ee (avalduses peab välja tooma müügiarve või tellimuse numbri). Samuti võib klient pöörduda kaubaga Alarmtec AS esindusse aadressil Kadaka tee 131/6, 12915, Tallinn. Kauba puudusest tuleb teavitada viivitamatult.
  3. Veebipood vastab klientide pöördumistele 5 tööpäeva jooksul. 

 

 • Isikuandmete töötlemine 
  1. Veebipood kasutab kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress ja sihtkoha aadress) ainult tellimuse täitmiseks. Viidatud isikuandmed edastatakse vajadusel veoteenust pakkuvale ettevõttele
  2. Isikuandmetega saab tutvuda ja korrigeerida sisselogituna veebipoe kasutajakontol. Kasutajad saavad enda infot näha, muuta ja kustutada oma kasutajakontol.
  3. Veebipood säilitab isikuandmeid alljärgnevate tähtaegade jooksul:
   1. Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.
   2. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
   3. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.
  4. Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, v.a juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks, riikliku statistika jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks
  5. Isikuandmeid puudutavate küsimuste korral võib pöörduda e-posti aadressil sales@alarmtec.ee.